Etkinlikler

ELYSIUM ETKİNLİĞİMİZ

Formal Akademi kurs merkezimizde öğrenciler, öğretmenler eşliğinde sinema, yüzme, müzik, at biniciliği avm, yemek, futbol maçları, kayak merkezi gibi bir çok etkinliğe katılarak hem eğleniyor, hemde kişisel gelişimlerine katkı sağlayabiliyorlar. Deneme sonrası öğrencilerimizle eğlence, moral ve motivasyon için yapmış olduğumuz etkinliğimizden biri Elysium avm etkinliğimiz. Etkinliğimizde yemek sonrası oyun alanında; bowling, 7D, video oyunları, çarpışan arabalar, bilardo oyunlarıyla eğlenceli dakikalar geçirdiler.

YÜZME ETKİNLİĞİMİZ

Formal Akademi kurs merkezimizde öğrencilerimizin motivasyonunu yüksek tutmaya devam ediyoruz. Uluslararası Yüzme Federasyonu standartlarına uygun yüzme havuzu olan olimpik yüzme havuzunda öğrencilerimiz suyun keyfini çıkardılar. Alanında uzman antrenörlerle dalış, nefes kontrolü, drill gibi egzersizler yapılarak kas gelişimlerine katkı sağladılar. Öğrencilerimiz bu alanlarda sağlık, psikolojik ve sosyal gelişim gösterdiler.

LUNA PARK ETKİNLİĞİMİZ

Çok değerli öğrencilerimizle eğlencenin dozunu arttırarak Lunapark etkinliğimizi gerçekleştirdik. Çarpışan araba, tren, dönme dolap, go kart, trambolin ve etek gibi oyuncakların tadını çıkardılar. Değerli öğretmenlerimize gerekli önlemlere alarak lunapark da eğlenceli ve mutlu dakikalar geçirdiler. ( Lunapark)

ALİ BABANIN ÇİFTLİĞİ ETKİNLİĞİMİZ

Formal Akademi kurs merkezimizde öğrencilerimizin motivasyonu adına yapılan etkinliğimizden biri de Ali Baba'nın çiftliğinde at biniciliği oldu. İlkokul grubumuzla yapmış olduğumuz motivasyonu arttırma adına doğayla iç içe olup , küçük hayvanat bahçesinde yeni deneyimler keşfederek sağlıklı ortamın ve açık alanda hamburgerlerin tadını çıkardılar. Her öğrencimizle gerekli önlemler alınarak ve çok değerli öğretmenlerimizin gözetimiyle ata binerek eğlenceli dakikalar geçirdiler. ( Ali Babanın çiftliği) Çok değerli öğrencilerimizle eğlencenin dozunu arttırarak Lunapark etkinliğimizi gerçekleştirdik. Çarpışan araba, tren, dönme dolap, go kart, trambolin ve etek gibi oyuncakların tadını çıkardılar. Değerli öğretmenlerimize gerekli önlemlere dikkat edilerek lunapark da eğlenceli ve mutlu dakikalar geçirdiler. ( Lunapark)

ELYSIUM ETKİNLİĞİMİZ

Öğrencilerimizle sinema ve Elysıum AVM'de yeme etkinliğimiz; Elysıum Avm de yemek etkinliğimzden sonra, farklı dünyalara götürmek, hayal güçlerini geliştirmek için animasyon türünde sinema etkinliğimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz etkinlik sayesinde kaynaşma, moral ve motivasyonu arttırma adına yarar sağlamış oldu. ( Elysium avm- sinema)